Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Haftalık Oje

Hizmet Bilgi

Morgan Taylor Haftalık Oje

Morgan taylor yeni profesyonel sofistike renkler ile tanşın. Kozmetik sektörünün en başarılı isimlerinden Danny Haile ve David Daniel tarafından, 30 yıllık bilgi birikimi ile yaratılan Morgan Taylor, dünyada, profesyonellerin muhteşem tırnaklar yaratma konusunda baş yardımcıları arasında çoktan yerini aldı.

ojeBanner_Morgan

Morgan Taylor Haftalık Oje ’ın renkleri, göz alıcı incilerden, işlenmemiş zümrütlerden, değerli taşlardan, ışıldayan gümüşten, parıltılı altından ve toprağın en güzel tonlarından ilham alarak oluşturuldu. Klasikçilerden renklerin her tonunu denemeyi sevenlere kadar bir çok zevke hitap eden zengin renk içeriğine sahip.

Tek Katta Bile Mükemmel Renk Yansıması

Haftalık Oje kremsi yapısıyla, sürüldüğü ilk katta bile rengini kusursuz olarak ortaya çıkaran Morgan Taylor, formal tk, tolune ve DPD içermiyor ve tırnakların daha güçlenmesini sağlıyor. Özel İtalyan cam şişe tasarımıyla da, olağanüstü bir sürüş sağlarken, günler geçse de matlaşmıyor, soyulmuyor.

Morgan Taylor Haftalık Oje alt ve üst bakım ürünleri  ile ojenizi haftalık kalıcı hale getirebilirsiniz.

Stick White it bace coat

Haftalık Oje tırnak yüzeyini Olağanüstü kaplayarak, sürülen ojenin Maksimum yapışma ve dayanma gücü sağlar. Tırnaklarınıza güç ve esneklik katar. Tüm tırnak tipleri için uygundur. formal tk, tolune ve DPD içermiyor ve tırnakların daha güçlenmesini sağlar.

Morgan Taylor Go Ahead And Grow Base Coat

Zayıf. Kat kat ayrılan ve hasarlı tırnakları onarmak güçlendirmek için geliştirilmiş mükemmel bir alt bazdır. İçeriğinde  keratin ve e vitamini vardır. Düzenli kullanıldığında tırnakları onararak güçlenmesini sağlar. Haftalık Oje altı olarak kullanılır. formal tk, tolune ve DPD içermiyor ve tırnakların daha güçlenmesini sağlar.

Morgan Taylor Need For Speed Top Coat

Oje sonrası uyguladığımız mükemmel parlaklıktaki bir son kattır. Hızçlı kurutucu özelliğine sahiptir. Tüm tırnak tipleri için uygundur

Morgan Taylor Mattes A Wrap Top Coat

Haftalık Oje üstüne sürülerek saniyeler içinde ojenin matlaşmasını sağlar. Kurutucu özelliğine sahiptir.tüm tırnak tipleri için uygundur.

Morgan Taylor BT Top Chat

Herkes ojesinin daha uzun süre dayanmasını ister. İşte bu ürün ile mümkün. Oje üstüne sonkat olarak tırnakların uçları kapatılarak uygulanır. Ojenin ayna parlaklıkta olmasını ve uzun süre kalmasını ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Tüm tırnak tipleri için uygundur.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Randevu almak için lütfen tıklayın.
RANDEVU ALIN
×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?