Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

HYPERPULSE PLATİNİUM ile cilt gençleştirme

Hizmet Bilgi

Hyperpulse platinium ile cilt gençleştirme

TEKNOLOJİNİN GELDİĞİ SON NOKTA!
HYPER PULSE PLATINIUM İLE CİLT GENÇLEŞTİRME……………

Cilt gençleştirme ifadesinin anlamı cildin epidermal katmanlarının yenilenmesi ve böylece cildin daha pürüzsüz hale getirilerek kırışıklıkların azalması ve ortadan kaldırılmasıdır.

 

Ciltteki büyümüş gözeneklerin iyileştirilmesinin yanısıra, pigmentasyon, koyu lekeler ve yüz bölgesindeki belirgin kan damarlarının aydınlatılması da sözkonusudur.

Yaşlanma süreci ile çeşitli faktörlere paralel olarak, kolajen liflerinin hacmini, gücünü, esnekliğini ve yenilenme kabiliyetini kaybettikleri bilinmektedir. Bu süreç 25 yaşından itibaren başlar.

ALT/IPL’nin ışığı fototermik cilt ısıtması sağlar, hücre proteinleri doğal yapının bozulmasına neden olur. (proteinin yapısını değiştirdiği ve böylece yenilenme işleminin oluşturulduğu süreç). Isıtma, kolajen liflerinin yenilenme ve yeniden yapılandırılması için uyarır. Dolan ve görünmez hale gelen kırışıklıklar, yüz derisinin, boynun çizgisinin ve gözlerin etrafında cerrahi müdahele veya enjeksiyon yapılmaksızın gerilme sağlar.

ALT/IPL cilt gençleştirme tedavileri, yüksek başarı yüzdelerine sahiptir. Invaziv değildir ve risk veya rahatsızlık oluşturmaz. Her 6 ayda bir, 10-6 seanslık bir tedavi serisi ve baım terapisi yapılması önerilir.

İlk seanstan itibaren sonuç alınmaya başlanır.

Seansın sonunda cilt daha pürüzsüz, parlak ve çok genç görünecektir. Tedavi kadınlar, erkekler ve tüm cit tipleri için uygundur. Göz çevresi, boyun, dekolte gibi bölgeleri ayrı ayrı tedavi etmek mümkündür.

HYPER PULSE ile yapılan tedavilerin 25 yaş üstü kişilerde, yüzde ilk kırışıklıkların oluşmaya başladığı zamanlar yapılması önerilir.

Yaşlanma karşıtı tedavilerin bir parçası olarak, ilk kırışıklıklardan kurtulma ve yeni kırışıklıkların oluşmasını önleme ile cildi zamanla daha genç kılma özelliği vardır.

ADIMLARIMIZ

  1. Dünyanın en gelişmiş, en sofistike %99 doğru tanı koyan IOMA SPHERE 2 cilt robotu ile cilt analizi yapılır. 
  2. 1HYDRA- Moisturising Cleansing Milk  ile yüz ve boyun ve dekolte bölgesi Beauty Tower peel başlığı ile temizlenir.
  3. 5 PRUTE – Gentle Exfoliating Emulsion peeling ile cilde derinlemesine peeling yapılır.
  4. Temizlenen ve kurulanan cilde IONTO Abrasion ile tüm cilt soyulur. (soyma işlemi ölüderiden arındırmadır. Yaralı bir işlem değildir)
  5. Cilde US jel sürülür.
  6. Yüzün herbir bölgesine cilt gençleştirme atışı yapılır.

*Cilt gençleştirme atışı yapıldıktan sonra cilt kaldırma protokolü satın alınmışsa cihaz programlanır ve tüm yüze yüz kaldırma atışı yapılır.

  1. Cilt temizlenir, cilde uygun maske uygulanır 7 dk bekletilir. ve cilde uygun nemlendirici ve güneş koruyucu sürülerek bakımımız tammalanır.

15 gündebir 8 seans olarak uygulanması tavsiye edilir.

Bu bakımımız 50 dk sürmektedir.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Randevu almak için lütfen tıklayın.
RANDEVU ALIN
×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?