Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Mezoterapi

Hizmet Bilgi

Pronail Mezoterapi

Mezo Terapi nedir?

Mezoterapi bir mikro iğneleme yöntemidir.

Cildimize uyguladığımız krem, serum ve maskeler cildin en üst katmanına uygulanır ve maalesef hiç bir etkisi bulunmamaktadır.

Mezoterapi kimler için uygundur?

  • Donuk ve parlaklığını yitirmiş cilde sahip olanlar
  • Cildinde elastikiyet kaybı ve sarkma olanlar
  • Cildinin yaşlanmasını engellemek isteyenler
  • Yüzünün yorgun görünümünü gidermek isteyenler
  • Sigara içimine bağlı cilt hasarı bulunanlar
  • Güneşten zarar görmüş cildi olanlar

Mezoterapi Yüze Nasıl Uygulanır?

Yüz mezoterapisinde önce cilt temizlenir ve dezenfekte edilir. Cildin ihtiyacı olan serum yüze uygulanır. Müşteriye özel olarak açılan 18 mini iğneli silikon mezoterapi başlığı ile serum cilde yedirilir.

Mezoterapi ile cilde uygulanan serumlar nelerdir?

Hyaluronik asit, Bakır DMAE (dimethylaminoethanol) Hyaluronik asit Lidocaine Mağnezyum Selenyum Silica Vitamin A Vitamin B1, B2, B3, B5, B6 VitaminC Çinko Amino asitlr Nükleik asitler Alfa lipoik asit Glutatyon içeriklerine sahip serumlar uygulanır.

Mezoterapi sonrası cilt nasıl gözükür?

Mezoterapi sonrası cilt daha taze ve dinlenmiş görünür. Cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkması azalır. Kırışıklıklar hafifler. Cilt aydınlık bir görünüme kavuşur.

Mezoterapi ne sıklıkta uygulanır?

Mezoterapi 15 gün aralıklarla uygulanır. Kesin sonuçlar almak için önerilen seans sayısı 8’dir. 8 seans sonrası 6 aya kadar etkisi devam eder.  

Mezoterapi başka yöntemlerle beraber uygulanabilir mi?

Evet kullanılabilir. JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS’da olduğu gibi sono effect gibi cilt gençleştiren diğer makine parkurları ile birlikte de kullanılarak etkisi arttırılabilir.

Mezoterapi kimlere uygulanmaz?

Hamilelere, emziren annelere, deride aktif enfeksiyonu olanlara ve uygulanan maddeye karşı alerjisi olanlara yapılmaz. Ayrıca aşırı derecede sarkmış ciltte, derin izler ve lekelerde ilk ve tek tedavi seçeneği olamaz. Diğer tedavi yöntemleri ile birlikte kullanılması daha uygundur.

Mezoterapi yan etkileri nelerdir?

Mezoterapi sonrası önemli yan etkiler görülmez. İşlemden bir gün sonra hafif morluklar olabilir. Makyajla kapatılabilir. Nadiren alerji ya da enfeksiyon görülebilir. Kolayca tedavi edilir.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Randevu almak için lütfen tıklayın.
×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?