Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
bilgi@kubratoksoy.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Oxygeneo İle Tanışın

Hizmet Bilgi

Etiketler

Oxygeneo İle Tanışın

YENİ NESİL CİLT BAKIMI TEKNOLOJİSİ OXYGENEO İLE CİLT LEKELERİ VE KIRIŞIKLIKLARA DUR DEYİN.
Yeni yöntem anti-aging tedavisi ile cildiniz arınıyor, pürüzsüzleşiyor, canlanıyor ve dengeleniyor.

geneO-with-OxyGeneo-and-RF-applicators-1-298x300Oksijenin deri hücreleri açısından önemi çok uzun yıllardır bilinir; yoğun oksijen desteği, iyileşmesi güç yaraların kolayca iyileşmesini sağlar. Deriye dışarıdan uygulanan yüksek saflıkta oksijenin arındırıcı, yenileyici ve deri hücrelerini tazeleyici özelliği bir çok cilt bakım sistemi tarafından kullanılmaktadır. Fakat Geneo+ oksijeni dışarıdan değil, kan dolaşımı ile içerden sağlar.

 

OxyGeneo TM teknolojisi nedir?

OxyGeneo TM derinin mekanik yoldan hafif biçimde soyulmasını (deri yüzeyindeki ölü hücrelerin atılmasını) derinin oksijen düzeyinin artmasını ve deriyi besleyici nitelikteki etken maddelerin nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. Derinin hafifçe soyulması ve oksijen artışının eş zamanlı olarak gerçekleşmesi besleyici özelliği güçlü bileşenlerin deri tarafından emilmesini kolaylaştırır.

Bu benzersiz yenilik, OxyGeneo TM Teknolojisi, doğal kaplıca sularının herkes tarafından bilinen yüksek iyileştirici gücünden ilham almaktadır. Kaplıca suları, deride oksijen içeriğinin artmasını tetiklemeye yardımcı yüksek karbon dioksit içerikleri ile bilinmektedirler.

NeoMassage-treatment

OxyGeneo TM teknolojisi kaplıca sularının deri üzerindeki etkisini tekrarlayıcı niteliktedir, uygulamanın yapıldığı alanda dokuların oksijene doyması için gerekli doğal bir “doku yanıtını” tetikler, derinin kendini yenileyecek etken maddeleri optimal düzeyde absorbe etmesini kolaylaştırır.

OxyGeneo TM aynı zamanda derinin en yüzeyel katmanlarını temizler ve hafif biçimde mekanik olarak soyar. Derinin bu yönde oksijenlenmesi ve soyulması yaşamsal enerjisini yenilemesine, parlaklığının yeniden ortaya çıkmasına, beslenmesine, dengelenmesine ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına aracı olur. İzleyin..

OxyGeneo TM Uygulama Aşamaları

1. Aşama

deri katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kolajen lifleri gerginleştiren ve sıkılaştıran, cilde daha diri, dolgun, pürüzsüz bir görünüm veren Radyofrekans uygulaması bu yetenekli platform tarafından etkili, güvenilir ve acısız biçimde yapılır. GeneO+ ile uygulanan radyofrekans yüz hatlarının şekillendirilmesine yardımcı olur, ağız ve göz çevresi gibi cilt yaşlanmasının sık görüldüğü alanlarda daha ilk uygulamada dahi fark edilen bir düzelme sağlar. Cilde dekolte den itibaren tüm yüze uygulanır.

2. aşamada

İçerden oksijen tedavisi etkisini nasıl gösterir?

Besleyici değeri yüksek NeoRevive ve NeoBright jeller deri yüzeyinde Capsugen ile temas ettiğinde OxyGeneo TM etkisini göstermeye başlar.

Geneo+ anti-aging tedavisi, kalsiyum karbonat ve sitrik asit karışımından oluşan, efervesan tablete benzer bir başlıkla çalışır. Cilde jel şeklinde zengin bir karışım sürüldükten sonra başlık bu jel üzerinde yavaşça gezdirilir. Sonrasında jel hafifçe köpürmeye başlar, çünkü jelin ve başlığın bir araya gelmesi deri yüzeyinde bir karbondioksit oluşumunu başlatır, cildimiz de deri yüzeyinde artan bu karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını artırır. Artan oksijenle birlikte cilt arınır, temizlenir ve kendisine verilecek bütün yararlı “besinleri” almaya hazır hale gelir Oksijenasyon. Bu yöntem “karboksiterapi” adıyla bilinen ve vücut uygulamalarında kullanılan bir yöntem. Oysa şimdi GeneO+sayesinde yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, hatta istenirse vücutta da uygulanabilir. Oksijeni “dışarıdan” uygulamaya çalışmak yerine “içerden” cilde akışını sağlamak ciltte eşine az rastlanır bir ferahlık ve arınmanın yanı sıra bir çok ek fayda sunar.

Aslında bu efervesan başlık ve jelin marifetleri sadece içerden dışarı doğru bir oksijen akışı sağlamakla sınırlı değil. Öncelikle jelin üzerine uygulanan bu efervesan başlık köpürerek eridikçe bir yandan da pürüzlü bir yüzeye sahip olur; bu da derideki ölü hücre katmanının mekanik yolla sıyrılıp atılmasını sağlar (Eksfoliasyon). Diğer yandan jel oldukça zengin bir etken madde içeriğine sahip. Peptidler, renk tonunu eşitleyici maddeler, vitaminler, bitkisel ekstrelerle dolu olan jel sağlanan oksijen desteği sayesinde “aç” hale gelmiş cildin mükemmel biçimde beslenmesi sağlanır. Efervesan başlık ölü deri katmanının sıyrılıp atılmasını sağladığı için bu besinler derin katmanlara kolayca inebilir (İnfüzyon).

Bu besinler iki farklı jel aracılığıyla verilir, biri NeoRevive adı verilen yaşlanma karşıtı bir karışım, diğeri de NeoBrightadında renk tonunu eşitleyen, leke oluşumu, matlaşmış cilt görünümü gibi cilt sorunlarında kullanılan bir karışım. Hastanın ihtiyacına göre bu iki üründen biri seçilir ve uygulanır.

3. Aşama

Seçmiş olduğumuz karışım jelini cilde sürülür. Ultrason başlığı ciltte gesdirilir.   Deriye aktarılan ses dalgaları etken maddelerin deriye kolay ve acısız biçimde nüfuz etmesini sağlar. Böylece cildin yapısına özel gereksinim duyulan etken madde bileşimleri kolay , acısız ve etkin biçimde  nüfuz edebilir.

4. Aşama

HEPSİ BU KADAR MI?

NeoMassage Treatment

OxyGeneo TM uygulaması cilde uygulanan her bakım ve prosedürü taçlandıran başka bir sürprizle sonlandırılır. Bu derinleştirilmiş cilt bakımı masaj başlığı sayesinde mükemmel bir yüz masajı ile sonlanır.  NeoMassage uygulamasından sonra ciltte duyulan arınma ve rahatlama duygusu perçinlenir.

Oxygeneo Tedavi Seçenekleri

NeoBright, cildin dokusunda iyileşme ve renginin parlaklaşmasında kullanılıyor. Cilt dokusunu iyileştirerek, kahverengi lekelerin beyazlaşmasına yardımcı oluyor. Hafif soyma işlemi ile cildin rengini açıp güçlü oksijenlemeyle cildi yeniden canlandırıyor.

NeoRevive ise ciltteki pütürlü görünümün yani elastoz iyileşmesinde kullanılıyor. Aynı zamanda anti-aging etkili formülü ile göz, alın, el ve boyun kırışıklıkları tedavisi için de kullanılıyor. Cilt dokusunda ve görünümde ciddi farklar yaratan ürün, hafif soyma, zengin penetrasyon ve güçlü oksijenleme yaparak cildin daha genç gözükmesini sağlıyor.

Işıl Işıl bir cilt için 6 seans yeter!

Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 5 – 6 günde bir kez uygulanır. İlk seansta farkı hemen görebileceğiniz gibi pürüzsüz, canlanmış ve dengelenmiş bir cilde acısız, ağrısız elde edebilirsiniz.

OxyGeneo TM uygulaması ne kadar sürer?

Uygulama yaklaşık olarak 60 dakika sürer. (Tripollar Radyofrekans, neobright veya neorevive, Ultrason ve neomassage)

Uygulama sonrası cildin normale dönmesi için gereken bekleme süresi var mıdır?

NeoBright tedavileri hayatınıza ara vermenizi gerektirmez o nedenle günlük rutininize hemen geri dönebilirsiniz. Ancak OxyGeneo TM seansınızı takiben en az 24 saatlik bir süre için hipoalerjenik bir güneş kremi kullanmanızı öneririz.

OxyGeneo TM sonrasında nasıl hissedilir?

Bir OxyGeneo TM uygulaması bir tür yüz masajı hissi verir. Sağlanan hafif soyulma oldukça ferahlatıcı ve tazeleyicidir. Uygulama yapılırken hafifçe uyuyakalmak, sonrasında ise dinlenmiş ve yenilenmiş olarak uyanmak mümkündür. Çok duyarlı cilde sahip kimseler uygulama sırasında başlığın aşındırıcı etkisini biraz daha fazla hissedebilirler.

Bu uygulamalar erkekler için de uygun mudur?

Uygulamalar hem bayanlar hem de baylar için uygundur ve benzer yararlı sonuçları verir. Bayların uygulamanın yapılacağı gün sakal traşı olmamaları daha uygundur.

Bir OxyGeneo TM uygulamasından sonra nasıl bir sonuç beklemek gerekir?

OxyGeneo TM uygulamasından sonra cildiniz yumuşamış, tazelenmiş, parlamış ve renk tonu yönünden biraz daha eşitlenmiş bir hale gelecektir. Bunlara ek olarak cildin pürüzlü yapısında düzelme, ince çizgi ve kırışıklık görünümünde bir azalma da beklenebilir.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için bize ulaşın.
BİZE ULAŞIN