Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
bilgi@kubratoksoy.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Radyofrekans Yüz Toparlama (Tripollar)

Hizmet Bilgi

Radyofrekans Yüz Toparlama Tripollar Teknolojisi

Radyofrekans Yüz Toparlama teknolojisinde gelinen son nokta!! 3 kutuplu tripolar teknolojisi ile gençleşin.
CİLT BAKIMI……………150 TL YERİNE 120 TL

Radyofrekans TripollarTriPollar Radyo Frekans (RF) teknolojisi, yenilikçi, tescilli 3. nesil RF teknolojisidir. En genel tanımıyla radyofrekans uygulaması ısı enerjisinin deride belli bir derecede ve belli bir derinliğe aktarılması yoluyla yapılan termal bir uygulamadır. Bu uygulamanın en gelişmiş örneklerinden biri olan Tripollar Radyofrekans Yüz Toparlama uygulaması kolajen liflerin kasılması ile deride hızlı bir sıkılaşma sağlar. Bu sıkılaşma genellikle ilk uygulamadan hemen sonra hissedilebilen bir gelişmedir. Tekrarlayan seanslar sonrasında ise uzun dönemli bir etki olarak yeni kolajen liflerin oluşumu ve deri dokusunda daha sıkı, daha canlı bir görünüm hedeflenir.

Deri katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kolajen lifleri gerginleştiren ve sıkılaştıran, cilde daha diri, dolgun, pürüzsüz bir görünüm veren Tripollar Radyofrekans uygulaması GeneO+ platformu tarafından etkili, güvenilir ve acısız biçimde yapılabilmektedir.  GeneO+ ile uygulanan radyofrekans yüz hatlarının şekillendirilmesine yardımcı olur, ağız ve göz çevresi gibi cilt yaşlanmasının sık görüldüğü alanlarda daha ilk uygulamada dahi fark edilen bir düzelme sağlar. Çevresel faktörler nedeniyle yıpranmış, tıkanmış, hafif akneli, renk tonu farklılıkları gözlenen, ince çizgi ve kırışıklıklar içeren bir cilt yapısı GeneO+ uygulamasından büyük ölçüde yarar görecektir.

NeoMassage treatment

Ayrıca herhangi bir cilt sorunu olmasa da görsel açıdan ön plana çıkmanın önemli olduğu sosyal olaylar öncesinde (konser, gösteri, törenler vb..) yapılacak bir GeneO+ uygulaması kişiye kendisine tazelenmiş ve yenilenmiş hissettirecektir.

NeoMassage treatment

OxyGeneo TM uygulaması cilde uygulanan her bakım ve prosedürü taçlandıran başka bir sürprizle sonlandırılır. Bu derinleştirilmiş cilt bakımı masaj başlığı sayesinde mükemmel bir yüz masajı ile sonlanır.  NeoMassage uygulamasından sonra ciltte duyulan arınma ve rahatlama duygusu perçinlenir.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için bize ulaşın.
BİZE ULAŞIN

Radyofrenas Video