Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Skin regulator – Pump masajı

Hizmet Bilgi

Skin regulator - Pump masajı

Ellerinizi yüzünüzde gezdirmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.  yaşlanmayı durdurmak elinizde, sihirli ellerin muhteşem gücüne kendinizi bırakın...
Elektro terapi & Lifting yüz masajı …………… 

Elektro terapi & Lifting yüz masajı (Dolaşım& Pump masajı) arınmayı hızlandıran ve lenf dolaşımını aktife eden özel bir masaj tekniğidir. Uzmanımız tarafından elleriyle kas yönünde masaj yapılarak; Cilt titrer ve tüm katmanlarından kas dokusuna kadar vibrasyonla atıkların hücreden kopması sağlanır ve bu sayede hücrenin daha iyi beslenmesi, kan dolaşımının hızlanması sağlanır.

Kırışık oluşumuna karşı atılacak adım kan dolaşımını hızlandırmaktır. Kan dolaşımının sağlıklı olmadığı bir cilt, soluk ve sağlıksız bir görüntüye sahip olur. Aynı zamanda bu bozukluk, kırışık oluşumunada zemin hazırlar. Kısaca; günün belli saatinde egzersizler uygulamak, kırışıklıklara karşı en iyi yöntemdir.

Mimik hareketlerini sağlayan kasların defalarca kasılıp gevşemesi sonucu, esnekliğini kaybeden ciltte, yaşla birlikte  derin izler ortaya çıkar. Yüz kasları, bedenin diğer kasları gibi kendini destekleyemez. Yüz ifadesindeki değişiklikler dışında kaslar hiç çalışmamaktadır. Sonuç olarak zaman içinde yüz kasları zayıflar. Yüzdeki kasların gücünün azalması ve tonusun bozulması ciltte sarkmalara neden olur. Düzenli sporun, vücuttaki kas oluşumunu ve sağlıklı yaşamanın formda kalmayı sağladığı gibi; bilinçli kas antremanı da yüz kaslarını güçlendirir.

Pensilvanya Üniversitesinde sıklıkla adı geçen bir dermatolog olan, Doktor Albert Kligmon ‘sarkma farmakolıjik olarak düzeltilemez’ demiştir. Araştırmalar, dirence karşı egzersiz yaptırılmayan kasların güç, biçim ve tonusunu kaybettiğini göstermiştir. Yüz kaslarındaki sarkmaların yüz egzersizleri ile süt, tonik ve nemlendirici ile desteklenen cilt için tartışılmaz önem taşıdığını söylemiştir.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Randevu almak için lütfen tıklayın.
RANDEVU ALIN
×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?