Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

SONO EFFECT Sellülit Onarımı

Hizmet Bilgi

SONO EFFECT Sellülit Onarımı

Tıpta kullanılan ultrasound teknolojisi ile selülitlere veda edebilirsiniz!
SONO EFFECT Sellülit Onarımı……………

Sono Effect Uygulaması 40 dakikalık seans sonrası göz görülür şekilde selülitlerde azalma sağlar.

Sellülit, derinin altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi ile oluşan ve genellikle bacak, kol ve kalça bölgesinde toplanan, görünümü sebebiyle portakal kabuğunu çağrıştıran bir dolaşım bozukluğu rahatsızlığıdır.

Selülit olan vücut bölgesi kan dolaşımının yavaşladığının kanıtıdır. Kan dolaşımının yavaşlamasıyla o bölgede damardan doku sıvısı sızar. Ve vücudun savunma mekanizması nedeniyle bu sıvı bağ dokusuyla sarılır. Bağ dokusunun sarmış olduğu kaçak sıvı deri altında keseciklerin oluşmasına sebep olur. Keseciklerin etrafında zamanla artan yağ dokusuysa vücutta portakal kabuğu görünümüne, yani selülit görüntüsüne sebebiyet verir.

Genel olarak selülit durumu 3 gruba ayrılabilir;

  1. İlk basamak hafif derece olarak adlandırdığımız dışardan bakıldığında belli olmayan ancak elle sıkıştırıldığında ortaya çıkan görüntüdür.
  2. İkinci basamak orta derece, gözle görülebilen ancak çok belirgin olmayan görüntüdür.
  3. Üçüncü basamak ağır derece ise selülit görünümü oldukça belirgindir ve bazı durumlarda ağrıya sebep olabilir.

Günlük hayatın getirdiği stres, çalışma düzeni ve beslenme şekli derken selülitsiz bir vücudun hayal olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Doğal olarak her geçen gün yeni teknolojilerle, farklı yöntemler deneyerek sıkı ve güzel görünümlü cildimize kavuşmaya çalışıyoruz.  Doğru yerdesin!


Doku üzerinde çalışan Sono Effect’le birlikte kesin çözüme en kısa sürede kavuşuyor olacaksın. Selülit tedavisi için kullanılan Sono Effect makinesi cildinin en derin katmanlarını ses dalgaları ile iyileştiren gelişmiş bir teknolojidir. Böylelikle bağ dokudaki yağ birikintileri parçalanarak en kısa sürede ve kesin sonuçla tedavi amaçlanır. Uzmanlarımız özel frekanstaki bu ses dalgaları ile selülitli bölgene 40 dk’lık ağrısız acısız uygulamayı en nazik biçimde gerçekleştiriyorlar.

Uygulama sonucunda hem pürüzsüz hem de sıkılaşmış bir cilde kavuşuyor olacaksın. Ancak tabii ki bu durumun kalıcı olması için belirli bir süre seanslara devam etmelisin.
En kısa sürede kendin, sağlığın ve mutluluğun için bir şey yap ve  bizimle iletişime geç. Uzmanlarımızla görüşerek sana en uygun cihazın kullanılmasını sağlayarak en kısa sürede  ilerlemeden tedavini tamamlamış ol.

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin

Randevu almak için lütfen tıklayın.
×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?