Hergün : 10:00 - 22:00
1. Kısım 3M Migros İçi Pronail/Bahçesehir
ktoksoy@msn.com
0 (212) 672 18 29
0 (535) 676 17 84

Hakkımızda

Kübra Toksoy Güzellik Salonu

Kübra Toksoy

1997-2008 yılları arasında  İnsan kaynakları üzerine yöneticilik yaptı. İnsan ilişkileri, bireysel koçluk, insan kaynakları, liderlik, pazarlama eğitimleriyle; yöneticilik deneyimlerini birleştirerek, küçüklüğünden gelen güzellik & bakım merakını ve yeteneğini birleştirerek 2008 yılında Kübra Toksoy ‘güzelliğin Dünyası’ salonunu kurdu. Yurtiçi yurtdışındaki güzellik adına tüm yenilikleri takip ederek; protez tırnak, profesyonel makyaj, el&ayak bakımı, problemli ayak bakımı, kalıcı makyaj cilt bakımı, zayıflama vs. gibi eğitimler aldı. Yenilikleri takip eden ve sizlere sunan, müşteri odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, empati kurarak siz beklenti ve isteklerini doğru anlayıp maksimum karşılamaya çalışmayı ilke edindi. 2014 ekim ayında kurumsallaşmak adına Pronail’in Bahçeşehir Migros şubesini işletmeye başladı.  

2008 yılından beri mesleğinde uzmanlaşıp müşterilerin güvenini kazandı.

Kendinizi profesyonel ellere emanet edin ve işlemler sonrası güzelliğinizin keyfini çıkarın. Doğal ve Kusursuz bakımlar için bizi arayın…

Hijyen İlkemiz

Uzmanlarımız servise başlamadan önce ellerini yıkar ve dezenfektan ile dezenfekte eder.

El & Ayak ciltte kullandığımız tüm metal aletlerimiz ultrasonic sulu temizleyici cihazımıza konur ve cihaz çalıştırılır. Burada dezenfekte olan aletler ısıya dayanıklı poşetlere kapatılarak poşetler içinde, B sınıfı dental otoklavda 2.4 bar basınç ve 134ºC ısı ile 40 dakika steril olur. (B sınıfı otoklav aletlerin her noktasını steril edebilen modeldir.) Steril edilmiş poşetler ilk müşterimizin önünde açılır, kullanılır ve tekrar aynı işlemlerle steril edilir.Bu sayede misafirlerimiz ile aramızda sağlıklı ve güven dolu bir ilişki kurulmaktadır.

Podoloji Koltukları

Podoloji koltuklarımız her müşteri öncesi ve sonrasında hastane dezenfektanı ile silinmektedir.

Tek Kullanımlık Topuk Törpüleri

Topuk törpülerimiz tek kullanımlıktır. Her pedikür servisinde, yeni topuk törpüsü kullanılır ve sonrasında atılır.

Havlular

Manikür pedikür servislerinde tek kullanımlık havlular kullanırız.

Hijyenik Manikür & Pedikür Kitleri

Manikür & pedikür, bakımlı ve sağlıklı el&ayaklar için olmazsa olmazımız. Bu nedenle hepimiz düzenli olarak bu uygulamaları yaptırmaktayız. Ancak her seferinde işlem yapılırken kullanılan ürünlerin, yeterince hijyenik olup olmadığı ile ilgili soru işaretleri oluşur. İşte bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak, ve el&ayak bakımına özen gösteren herkesin gönül rahatlığıyla manikürünü ve pedikürünü yaptırabilecekleri hijyenik kitler oluşturuldu. Bu kitler içerisinde yer alan her şey tek kullanımlık olup müşteriye özel olarak hazırlanan paketler halinde yer almaktadır. Bu hijyenik kitler sayesinde kullanılan her malzemenin sadece sizin tarafınızdan kullanıldığından emin olursunuz.

Dezenfekte Edilmiş Çalışma Alanları

Manikür servis masalarımız her müşteri sonrasında hastane tipi dezenfektan ile temizlenir ve yeni servise hazırlanır.

Sertifikalarımız

×
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?